Reference

Za 30 let naší existence jsme realizovali několik desítek projektů po celé Vysočině i mimo tento kraj. Provádíme stavby na klíč v širokém spektru pozemních staveb. Rodinné domy, občanské stavby, průmyslové stavby, bytové domy. Jsme schopni realizovat inženýrské stavby v kooperaci s našimi subdodavateli. Máme zkušenosti s většinou stavebních systémů, které jsou dnes k dispozici: HELUZ, KM BETA, POROTHERM, VELOX, železobetonové konstrukční systémy. Naše vize je provádět stavby s maximálním zaměřením na kvalitu díla. Důležitou součástí každé naší zakázky je komunikace s investorem a projektantem. Jen tehdy je zaručen správný postup prací dle časového harmonogramu. Důležitým faktorem je v současné době cena dodávaného díla. Víme, že každý investor požaduje minimalizaci nákladů na stavbu a na druhé straně vysokou kvalitu díla. Toto se týká celého spektra od rodinných domů až po dodávky větších stavebních celků. Naše společnost nabízí vždy aktuální ceny, jejichž hladina se opírá o skutečné náklady na každou zakázku. V tomto případě je zásadní fáze přípravy stavby, kam patří i počáteční jednání s investorem.

NĚKOLIK PROVEDENÝCH ZAKÁZEK ZDE PREZENTUJEME.

Rodinné domy

Žijeme v době, kdy už nestačí jen průměrný detail. Zákazníci vyžadují naprosto precizní zpracování. Mnohdy je velice náročné vysvětlit klientovi, že veškeré práce provádí člověk. Nejedná se o velké bytové domy, kdy investor nepožaduje maximální kvalitu, ale co nejnižší cenu a nejrychlejší průběh stavby. Rodinné domy jsou kapitolou velkého nasazení pro relativně malý objem prací. Ovšem nejnáročnější, co do kvality detailů. Naši pracovníci jsou v tomto segmentu jedni z nejlepších.
Zde je nutný více než kdekoli jinde osobní přístup ke každému klientovi. Naši stavbyvedoucí jsou připraveni řešit každý detail s investorem zvlášť.

Občanská vybavenost

V této skupině staveb jsme již od vzniku naší společnost jasně čitelným a kvalitním dodavatelem, partnerem velkému počtu měst, obcí i samotnému Kraji Vysočina. Naše poctivá práce se podepisuje i vztazích se zástupci investorů, kteří naši společnost znají a mají s ní zkušenosti.

Inženýrské stavby

Úvodní text k sekci